Naše stránky  Briggs & Stratton  Záhradná, lesná a komunálna technika Šupa  Traktory a traktorové kosačky Kubota
 Vstup pre dealerov a servisy Briggs&Stratton
Briggs & Stratton

MOTORY BRIGGS & STRATTON -


9 z 10 výrobcov motorových kosačiek používa motory Briggs&Stratton
Motory Briggs&Stratton majú jednoduchú obsluhu,
zvládnu každú namáhavú prácu
a nezradia Vás, keď ich najviac potrebujete.
reklama


Briggs & Stratton vyrába jedny z najspoľahlivejších kosačkových motorov a malých motorov na svete. Za viac ako 100 rokov sme vyrobili motory, ktoré sú trvácne, spoľahlivé a jednoduché na obsluhu a údržbu. Každý rok 3.000 zamestnancov vyrobí viac ako 10 miliónov malých motorov. To je niekoľko dôvodov, prečo 9 z 10 výrobcov záhradných kosačiek si vybralo motory značky Briggs & Stratton.

Udržujte svoje kosačkové motory Briggs & Stratton v špičkovom stave použitím originálnych náhradných dielov. Náhradné diely Briggs & Stratton sú navrhnuté tak, aby boli zabudované na prvý pokus, dlhšie vydržali, zachovali výkon a prekonali náhradné diely tretích výrobcov.

So širokou sieťou dealerov a obsiahlym archívom návodov na opravu motorov Vám vieme veľmi ľahko dodať súčiastku, ktorú potrebujete. Náš online sklad náhradných dielov Vám poradí, ktorú náhradnú súčiastku potrebujete - jednoducho zadáte modelové číslo svojho motora.

Náš záväzok k trvalo udržateľnému rozvoju:
  • Starostlivosť o životné prostredie: Dnes vyrobené motory majú 75% menšie emisie ako motory vyrobené pred rokom 1995. Výrobné závody sa zaviazali znížiť spotrebu energií o 25% v najbližších 10 rokoch.
  • Investovanie do spoločenstiev: Podieľame sa na podpore vzdelávania, umenia, sociálnej starostlivosti a zlepšovania života ľudí v našej spoločnosti.